Ruthger Bakker - Accountmanager & CEO


Email: ruthger@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 577 57 657


Adviseur Energie, Duurzaam Ondernemen (Regio Nederland)

Wietze Nijboer - Accountmanager


Email: wietze@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 490 80 781


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Friesland)

Nour Chohairi - Accountmanager


Email: nour@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 144 98 225


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Groningen)

Carlo Koemeester - Accountmanager


Email: carlo@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 190 24 195


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Noord-Holland)

Michael Gibbs - Accountmanager


Email: michael@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 341 49 394


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Zuid-Holland)

Carola Zorge - Accountmanager


Email: carola@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 171 94 583


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Noord-Brabant)

Walter Mataheroe - Accountmanager


Email: walter@iconicx.nl
Telefoon: +31 (0) 6 171 94 583


Adviseur Energie & Duurzaam Ondernemen (Regio Flevoland)

Iconicx Accountmanagers

ICONICX

Iconicx Consultancy
Kvk 72513144

Web www.iconicx.nl

Mail info@iconicx.nl

Tel +31 (0) 58 250 4 910

SOCIAL
  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon

© 2018 Iconicx Consultancy